TV remontas Vilniuje

Atliekame visų tipų televizorių remontus (LED, LCD, OLED, QLED ir kitus).
Išmanome populiariausių TV gamintojų, tokių kaip LG, Samsung, Sony, Philips, Panasonic, Toshiba ir kitų specifiką.

Mūsų išskirtinumai:
1. Mūsų TV meistrai padės pasirinkti optimaliausią sprendimą, ypatingai tais atvejais, kai televizoriaus tiesiog neapsimoka taisyti.
2. Tik naujos originalios gamintojų detalės. Greitas remontas.
3. Taisome plataus diapazono įstrižainų televizorius. Keičiame LED apšvietimą 32 – 86 colių televizoriams.
4. Išrašome defektinius aktus skirtus draudimui.

Kontaktai

remonto technologijos adresas

Darbo laikas

  • I-IV 09:00 – 19:00 (sausio 2d. nedirbsime)
  • V 09:00 – 17:00
  • VI 10:00 – 15:00

Kokių gamintojų televizorių remontą atliekame?

Galime pataisyti televizorių nepriklausomai nuo jo gamintojo. Ypatingai gerai išmanome populiariausių TV gamintojų, tokių kaip: LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, Toshiba, Hisense, TCL, Thomson specifiką, todėl galime greitai diagnozuoti problemas ir jas sutvarkyti.

Kokio tipo televizorių remontą atliekame?

Atliekame visų tipų televizorių remontą, dažniausiai modernių technologijų (LED, OLED, LCD, QLED, TFT, TFT LED, DLED) TV remontus. Tačiau galime sutaisyti ir seno tipo televizorius (tranzistorinius ar lempinius), bet dažnu atveju jų remonto kaštai būna didesni už pačio televizoriaus vertę.

Kokia yra TV remonto kaina?

Kaina priklauso nuo gedimo tipo ir dalių kainos, jeigu reikia jas keisti. Kaina gali svyruoti nuo 30 EUR iki kelių šimtų eurų. Ypatingai kainą iškelia didelės įstrižainės televizorių remontas, nes dalys jiems dažnai yra brangesnės. Pasitaiko atvejų, kai televizoriaus tiesiog neapsimoka remontuoti (dėl brangių dalių). Apie tai informuojame savo klientus ir dažnai rekomenduojame įsigyti naują televizorių.

Kodėl taip svarbu naudoti naujas dalis televizorių remontui?

Dalis mūsų konkurentų renkasi pigesnį kelią remontuodami televizorius. Vietoje naujų originalių detalių būna naudojami televizoriai donorai, kurių likusios dalys būna panaudojamas kitų televizorių remontui. Taip dirbtuvės sutaupo kaštų, tačiau neretai tokius televizorius tenka taisyti antrą kartą.

Norint užtikrinti mūsų darbų kokybę mes naudojame tik naujas ir originalias televozorių dalis.

  • +370 614 54441
  • Perkūnkiemio g. 33, Vilnius

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

01

Ilgametė patirtis

Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai technikos remonto paslaugas teikia jau daugiau nei 10 metų. Savo paslaugas stengiamės atlikti kuo greičiau neprarandant kokybės. 90% remontų yra įvykdomi tą pačią arba sekančia darbo dieną.

02

Kokybiška paslauga

Remontui naudojame tik naujas ir originalias dalis, kad jūsų įrenginys galėtų tarnauti kuo ilgiau. Savo atliktiems darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją.

03

Atviras ir nuoširdus aptarnavimas

Siekiame išlaikyti klientų pasitikėjimą dirbdami sąžiningai.